Atkritumu apsaimniekošanas zonas

Saskaņā ar Covid-19 izplatību, informējam, ka  atkritumu apsaimniekotāju klientu apkalpošanas centri ir slēgti un līgumus par atkritumu apsaimniekošanu var slēgt elektroniski vai sazinoties ar savas zonas atkritumu apsaimniekotāju. Lai iepazītos ar jaunās atkritumu apsaimniekošanas kārtību un noslēgtu līgumu elektroniski, spiediet šeit. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Mājokļu un vides departamentu (tālrunis 6747 4700) vai sazināties ar savas zonas atkritumu apsaimniekotāju.

Lai atrastu Jūs interesējošās adreses atkritumu apsaimniekošanas zonas numuru, ievadiet laukā “Meklēt” ielas nosaukumu. Vēršam Jūsu uzmanību ka vienā un tajā pašā ielā var būt divi atkritumu apsaimniekotāji – viens no nepāra ielas numuru (1, 3, 5…) puses, otrs no pāra ielas numuru (2, 4, 6…) puses.

Lai iepazītos ar jaunās atkritumu apsaimniekošanas kārtību un saņemtu informāciju par līguma slēgšanu, spiediet šeit.

  • 1.zona – SIA Clean R (Saistībā ar COVID-19 uz nenoteiktu laiku klientu pieņemšana klātienē nenotiek. Vairāk info šeit)
  • 2.zona – SIA Clean R (Saistībā ar COVID-19 uz nenoteiktu laiku klientu pieņemšana klātienē nenotiek. Vairāk info šeit)
  • 3.zona – PS Lautus Vide (Saistībā ar COVID-19 uz nenoteiktu laiku klientu pieņemšana klātienē nenotiek.)
  • 4.zona – SIA Eco Baltia vide (Saistībā ar COVID-19 uz nenoteiktu laiku klientu pieņemšana klātienē nenotiek. Vairāk info šeit)

Lai iepazītos ar jaunās atkritumu apsaimniekošanas kārtību un saņemtu informāciju par līguma slēgšanu, spiediet šeit.

Atkritumu apsaimniekošanas zonu karte