interreg-mustbe

admin.r

Rīgas pašvaldības informācija medijiem informē, ka Šmerļupītē sāks būvēt pilotteritoriju lietusūdens attīrīšanas risinājumu testēšanai, lai samazinātu piesārņojumu un uzlabotu vides kvalitāti. Projekts tiek īstenots sadarbībā ar MUSTBE partneriem no vairākām valstīm, un galvenais uzsvars ir uz pilsētvides ekoloģisko uzlabošanu un viedo monitoringa sistēmu ieviešanu. Būvdarbi sāksies februārī un noslēgsies maijā