Par nelegālajiem dzīvnieku apbedījumiem Ziepniekkalnā

admin.rLV

Tiks risināts jautājums par nelegālajiem dzīvnieku apbedījumiem Ziepniekkalnā. Lūdzam atsaukties tur apbedīto dzīvnieku īpašniekus!

Rīgas domes Mājokļu un vides departamentā ir saņemtas vairākas sūdzības par nelegālajiem dzīvnieku apbedījumiem Ziepniekkalna meža teritorijā. Vēršam iedzīvotāju uzmanību, ka mājdzīvnieku līķus ir atļauts aprakt tikai reģistrētās kapsētās.

Tāpēc pie dzīvnieku apbedījumu vietām Ziepniekkalnā Mājokļu un vides departaments ir uzstādījis informatīvus stendus, kuros norāda, ka Ziepniekkalna mežā kategoriski aizliegts veikt dzīvnieku apbedījumus, kā arī aicina atsaukties tos iedzīvotājus, kuru dzīvnieki ir apbedīti šajā teritorijā.

Lūdzam ar iesniegumu vērsties Rīgas domes Mājokļu un vides departamentā, Brīvības ielā 49/53, Rīgā, LV-1010, sniedzot apglabātā dzīvnieka īpašnieka kontaktinformāciju: vārdu, uzvārdu, kontakttālruni, elektroniskā pasta adresi. Šī kontaktinformācija nepieciešama saziņai, ja tiks pieņemts lēmums par dzīvnieku pārapbedīšanu.

Informējam, ka Rīgas pilsētai tuvākā dzīvnieku kapsēta ir „Citi medību lauki”, kas atrodas Babītes pagastā, Rīgas-Liepājas šosejas 2.km. Maksa par dzīvnieka apglabāšanu ir atkarīga no dzīvnieka svara un dzīvnieka īpašnieka vēlmēm kapavietas izvēlē.