Renovētos dzīvokļus Dubultu ielā 4 saņēmušas ģimenes ar bērniem

admin.rLV

Pašvaldības dzīvojamo fondu ir papildinājuši 15 renovēti dzīvokļi (viena kāpņu telpa) Dubultu ielā 4, Imantā. Šeit atjaunoti pieci divistabu un desmit trīsistabu dzīvokļi,  kas  tiks izīrēti daudzbērnu ģimenēm. Pirmdien, 21.martā, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks pasniedza atslēgas pirmajām ģimenēm ar bērniem, kuras bija gaidījušas dzīvokļu rindā, lai saņemtu labiekārtotus dzīvokļus.

„Vēl nesen  šajā kāpņu telpā piecos stāvos bija izvietota poliklīnika, un tas nebija ērti, it īpaši māmiņām ar bērnu ratiņiem. Tāpēc, kad Imantas 8. līnijā iekārtoja jaunu modernu poliklīniku un šīs telpas atbrīvojās, tika pieņemts lēmums atjaunot šeit dzīvokļus, lai būtu iespēja palīdzēt ģimenēm ar bērniem,” teica Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Pašvaldības dzīvojamajā mājā Dubultu ielā 4 (pirms adreses maiņas Anniņmuižas bulvāris 70), kur ir gan privatizēti, gan arī neprivatizēti dzīvokļi, savulaik daļu telpu nomāja SIA „Rīgas veselības centrs” filiāle „Imanta”, kas šobrīd ir pārcēlusies uz jaunām telpām Imantas 8.līnijā 1. Atbrīvotajās telpās tika veikts remonts. Kopumā dzīvokļu remontam Dubultu ielā 4 izlietoti 209 608 eiro (ar PVN), un kopējā izremontētā platība ir gandrīz 842 m2.

Dzīvokļu remontu Dubultu ielā 4 organizēja Rīgas domes Mājokļu un vides departaments (RD MVD). Šogad atsevišķu brīvo dzīvokļu renovācijai no pilsētas budžeta paredzēti 484 811 eiro, kā arī vēl 412 800 eiro atvēlēti 31 labiekārtota dzīvokļa, kuri arī atradīsies vienā kāpņu telpā, izbūvei Mārupes ielā 39.

Informāciju sagatavoja: Inga Ivanova, RD MVD direktora vietniece, tālr.: +371 67037291; E-pasts: inga.ivanova@riga.lv un Dzintra Āboliņa, Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa, tālr.: 26554446; e-pasts: Dzintra.Abolina@riga.lv