Par savvaļas dzīvnieku izķeršanu un aprūpi

admin.rLV, Paziņojumi

Mājokļu un vides departaments informē, ka turpmāk Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušu vai cietušu savvaļas dzīvnieku izķeršanu un aprūpi, negadījumā cietušu un slimu klaiņojošu suņu un kaķu izķeršanu un aprūpi, kā arī informatīvā tālruņa (Nr. 67558855) funkcijas dzīvnieku uzraudzībai Rīgas pilsētā nodrošinās –  biedrība “Dzīvnieku pansija Ulubele”.

Atbilstoši biedrības mājas lapā https://ulubele.org/kontakti/ publicētajai informācijai, pakalpojuma sniedzējs atrodas: Ropažu novadā, Stopiņu pagastā,  “Ozolaines” teritorijā, LV-2118. Pie mums var atbraukt arī ar sabiedrisko transportu: Starppilsētu autobusi Nr. 6829, 6830, 6931, 6835 (autobusu saraksti). Jākāpj ārā pieturā “Ceļu meistars” (tā ir tūlīt pēc iebraukšanas Līčos). Ceļa malā jāmeklē norāde uz patversmi. No galvenā ceļa pa meža ceļu taisni uz priekšu apmēram 1 km kājām.

Rīgas satiksmes autobuss: Nr.16 (maršruts: Abrenes iela – Mucenieki) (autobusu saraksts) Jākāpj ārā pieturā “Upeskalni”.  Jāiet no pieturas pa labi uzreiz šķērsielā. (Jāiet apmēram 20-25min)

Biedrība “Dzīvnieku pansija Ulubele” diennakts režīmā nodrošinās operatīvas palīdzības sniegšanu savvaļas dzīvniekiem, negadījumā cietušiem vai slimiem dzīvniekiem vai putniem. Tas tiks veikts transportējot, nogādājot atpakaļ dzīvošanai piemērotā vietā vai savā stacionārā veterinārmedicīniskās aprūpes iestādē, sniedzot veterinārmedicīnisko palīdzību, veicot dzīvnieka apskati, novērtēšanu, veterinārmedicīnisko aprūpi vai imobilizējoša līdzekļa dozēšanu dzīvnieka neitralizēšanai.

Rīgas domes Mājokļu un vides departaments pateicas SIA “Dr.Beinerts” par ilggadēju un kvalitatīvu sadarbību!