Rīgas parkos atklās jaunus brīvkrānus

admin.rLV, Paziņojumi

Sākoties siltam un vasarīgam laikam, Rīgas parkos uzstādīti seši jauni ūdens brīvkrāni, no kuriem rīdzinieki un pilsētas viesi var veldzēties ar tīru dzeramo ūdeni. Tāpat jaunajiem brīvkrāniem uzstādīta ierīce, kas ļauj padzerties arī mūsu četrkājainajiem draugiem.

Viens no jaunajiem brīvkrāniem uzstādīts Vērmanes dārzā, kuru piektdien, 22. aprīlī, plkst.10 atklās Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis, deputāte Mairita Lūse, Mājokļu un vides departamenta vadītājs Edijs Pelšs un pārstāvji no pašvaldības uzņēmuma “Rīgas ūdens”. Šis brīvkrāns atrodas blakus bērnu rotaļu laukumam.

Pasākuma laikā tiks sniegta plašāka informācija par pārējiem pieciem Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta sarūpētajiem brīvkrāniem galvaspilsētas parkos un atpūtas zonās.

Piekļuve dzeramajam ūdenim ir svarīga, jo palīdz samazināt radīto atkritumu daudzumu, kā arī atvieglo pilsētas iedzīvotāju un viesu ikdienu. Galvaspilsētā arī turpinās darboties iepriekš uzstādītie brīvkrāni Rātslaukumā un citās vietās.

Informāciju sagatavoja: Mārtiņš Vilemsons, Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators, e-pasts: martins.vilemsons@riga.lv.
Autors:
Rīgas domes Komunikācijas pārvalde