RNP konsultē par atbalsta iespējām un līdzfinansējuma piesaisti ēku atjaunošanai

admin.rLV, Paziņojumi

16.maijā notiks pirmā SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) organizētā konsultācija par atbalsta programmām daudzdzīvokļu ēku atjaunošanai. Klientiem būs iespēja noskaidrot aktuālo informāciju par šobrīd pieejamām ēku atjaunošanas programmām, ko piedāvā līdzfinansēt gan pašvaldība, gan valsts.

Konsultāciju ciklā klienti var piedalīties gan klātienes, gan attālinātā formātā, kā arī būs iespēja uzdot sev interesējušos jautājumus RNP speciālistiem, kuri veikuši vairāku ēku atjaunošanu, piesaistot gan Rīgas domes, gan ALTUM atbalstu.

Laila Keisele, RNP valdes locekle: “Māju kompleksā atjaunošana nezaudē savu aktualitāti, jo tas ir vienīgais risinājums kā mājās paaugstināt komfortu un būtiski samazināt izmaksas par siltumenerģiju. Šobrīd māju atjaunošanas jomā aktuāla jaunā ALTUM programma, kurā arī RNP klientiem vēl ir iespējams pieteikt savu īpašumu, tādēļ aicinu klientus būt aktīviem un izmantot iespēju saņemt kvalificētu speciālistu konsultācijas gan attālināti, gan klātienē.”

Konsultācijās būs iespēja noskaidrot būtisko par līdzfinansējuma piesaisti, kopības lēmumu pieņemšanu, ALTUM programmām ēku kompleksai renovācijai, Rīgas domes atbalstu iekšpagalmu labiekārtošanai, ēku bīstamības novēršanai un fasāžu atjaunošanai.

Selīna Vancāne, Rīgas domes deputāte, Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētāja: “Ēkas atjaunošana ir vienīgais veids kā saglabāt ēkas dzīvotspēju, turklāt tiek celta nekustāmā īpašuma vērtība, samazināts resursu patēriņš, uzlabots komforts un apkārtējā vide. Rīgas dome sniedz atbalstu ne tikai finansiāli, bet arī saved kopā lēmumpieņēmējus, veicina izpratni un konsultē visa procesa gaitā!”

Aicinām klientus izvēlēties ērtāko laiku/formātu un pieteikties konsultācijām zvanot uz 8900 vai šeit.

* 16.05. attālinātā konsultācija, pievienošanās saite tiks izsūtīta tiem, kuri aizpildījuši pieteikumu;
* 23.05. klātienes konsultācija – Austrumu iecirknī (Zebiekstes ielā 8);
* 30.05. klātienes konsultācija – Kurzemes iecirknī (Pārslas ielā 10);
* 06.06. klātienes konsultācija – Daugavas iecirknī (Maskavas iela 268 k-1);
* 13.06. klātienes konsultācija – Ziemeļu iecirknī (Tilta iela 11 k-1).

Plānotais laiks konsultācijām no plkst.17.00 līdz plkst.20.00.

Papildus šeit pieejamas prezentācijas, kur speciālisti detalizēti iepazīstina ar šobrīd aktuālām atjaunošanas programmām:

 

 

 

 

 

Par pārvaldnieku:

SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” ir lielākais namu apsaimniekošanas uzņēmums Ziemeļeiropā. SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” ir uzticams partneris daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšanā Rīgā. Piemērojot mūsdienīgas pārvaldības un darbu izpildes metodes, pamatojoties uz personāla zināšanām un pieredzi, SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” nodrošina kvalitatīvus daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšanas pakalpojumus, atbilstoši dzīvokļu īpašnieku pieņemtajiem lēmumiem, īsteno efektīvu finanšu līdzekļu izlietojumu dzīvojamā fonda saglabāšanai, uzlabošanai un energoefektivitātes paaugstināšanai. SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” pārvaldīšanā  ir virs 3 800 dzīvojamās mājas/būves ar kopējo platību vairāk nekā  7,5 milj. m2.