Šoruden Jaunatnes dārzā būs jauns bērnu rotaļu laukums

admin.rLV, Paziņojumi

Mājokļu un vides departamenta ir uzsācis bērnu laukuma izbūvi Jaunatnes dārzā, kas atrodas Pārdaugavā Ernestīnes ielā 21A.

Laukuma izbūves sākšana, par ko jau liecina nožogotā būvlaukuma  teritorija parkā, ir tuvējo apkaimju iedzīvotājiem priecīga un gaidīta ziņa.  Jaunatnes dārzā 2019. gada nogalē demontēja savu laiku nokalpojušās un nedrošās  bērnu rotaļu iekārtas. Šī gada pašvaldības budžetā MVD tika piešķirti līdzekļi jauna rotaļu laukuma ierīkošanai. Beidzoties iepirkuma  procedūrai, departaments  noslēdza līgumu ar SIA “GoPlay”, kas darbu veiks par kopējā līguma summu- 134 744.39 eiro.

Jaunajā bērnu rotaļu laukumā iecerēts uzstādīt rotaļu iekārtas dažāda vecuma grupām: piemēram,  bērnus no 2 līdz 6 gadiem  iepriecinās tematiskā rotaļu iekārta “Vilciena sastāvs’’. Bērniem vecumā no 5 gadiem noteikti patiks rotaļu komplekss ar dažādiem elementiem – kāpšana, rāpšanās, lomu spēles, slēpšanās,  socializēšanās iemaņu uzlabošanai u.tt. Neiztrūkstoši pieprasītas būs šūpoles, kuru sēdekļi izgatavoti no trieciena absorbējošas īpašas gumijas, protams, smilšu kaste ar mājiņu un galdu ar smilšu liftu un daudz ko citu.

Bērnu rotaļu  laukums Jaunatnes dārzā apmeklētājiem tiks atvērts aptuveni pēc diviem mēnešiem, jo  pēc nodošanas ekspluatācijā ir jāveic uzstādīšanas pārbaudes saskaņā ar MK noteikumiem Nr.18 “ Spēļu un rekreācijas laukumu drošuma noteikumi”.