Vides pieejamības uzlabošanas darbi Vecāķu peldvietā

admin.rLV, Paziņojumi

Rīgas domes Mājokļu un vides departaments turpina veikt labiekārtošanas darbus Rīgas oficiālajās peldvietās.

Atsaucoties uz invalīdu un viņu draugu apvienības Apeirons ierosinājumiem, departaments ir uzsācis vides pieejamības uzlabošanu Zilā karoga pludmalē Vecāķos.

Pamatojoties uz noslēgto būvdarbu līgumu, tiks izgatavota pārģērbšanās kabīne cilvēkiem ar kustību traucējumiem, kuru uzstādīs līdzās esošajai  koka laipai   (pieeja no Selgas ielas puses). Pārģērbšanās kabīni cilvēkiem ar kustību traucējumiem plānots  uzstādīt  līdz 10.septembrim.

Atbalstot invalīdu un viņu draugu apvienības Apeirons priekšlikumu, Mājokļu un vides departaments sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu, Kāpu prospektā pie Selgas un Pludmales ielas pieejām peldvietai, pilsētas maksas autostāvvietās ierīkos arī četras autostāvvietas invalīdu autotransporta novietošanai. Šie darbi tiks veikti prioritārā secībā, pieejamā finansējuma ietvaros.

Kopumā Mājokļu un vides departaments apsaimnieko septiņas oficiālās Rīgas peldvietas. Rīdzinieki labprāt atpūšas ūdens tuvumā, tāpēc  pašvaldība veic visu nepieciešamo,  lai atpūta būtu patīkama, droša un komfortabla ikvienam.