Par dokumentu iesniegšanu un iedzīvotāju pieņemšanu pēc iepriekšējā pieraksta | RVP Mājokļu un vides departaments

admin.rNoderīgi

Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centrs ir Rīgas valstspilsētas pašvaldības iestāde, kas, tuvinot pārvaldi pašvaldības pakalpojumu saņēmējiem, īsteno funkcijas pašvaldības pakalpojumu pārvaldības, uzņēmējdarbības atbalsta, sabiedrības integrācijas un apkaimju attīstības jomā, kā arī nodrošina civilstāvokļa aktu un dzīvesvietas reģistrāciju.

Iesniegumus un citus dokumentus, kuri adresēti Rīgas valstspilsētas pašvaldības Mājokļu un vides departamentam, aicinām iesniegt klātienē Rīgas Apkaimju iedzīvotāju Klientu apkalpošanas centrā Brīvības ielā 49/53, 1.stāvā, ar norādi “Rīgas valstspilsētas pašvaldības Mājokļu un vides departamentam”.

Iesniegumus un citus dokumentus var nosūtīt arī uz elektronisko pastu dmv@riga.lv, uz e-Adresi vai sazināties telefoniski pa tālruni 67474700.

Pakalpojumi, kurus nav iespējams sniegt attālināti (rekomendācijas izsniegšana, komisijas lēmumu izsniegšana, īres līgumu slēgšana dzīvokļu īpašnieku valdījumā pārņemto māju pašvaldības dzīvokļiem), tiek sniegti klātienē pēc iepriekšēja pieraksta pa tālruni: 67474700.

Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centra bezmaksas informatīvais tālrunis 80000 800 darba dienās no plkst.8.00 līdz 18.00.

Vairāk: Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centrs | Rīgas valstspilsētas pašvaldība (riga.lv)